Ekogroszek najwyższej jakości

 Opał stosowany w okresie zimowym, jesiennym czy też wczesną wiosną w domach może być zróżnicowany. Właściciele gospodarstw domowych w głównej mierze zwracają na jego cenę, następnie na jakość opałową.

W ostatnim czasie jednak coraz większą wagę przywiązuje się również do takiego elementu, jakim jest wpływ owego opału na środowisko naturalne. Dlatego też coraz powszechniejsze jest stosowanie pieców gazowych. Bardzo popularne w ostatnich latach stało się również stosowanie pieców na ekogroszek. Jest to niewątpliwie paliwo, które należy zaliczyć do grupy ekologicznych. Dobry ekogroszek to taki, który nie zatruwa naturalnego środowiska zbyt mocno. Tak naprawdę bowiem jest to paliwo, które odznacza się stosunkowo niską ilością szkodliwych substancji dostających się do atmosfery. Jego wartość dla środowiska można porównać chociażby z pelletem, który jest uznawany za paliwo przyjazne środowisku.

Ekogroszek, który spełnia wszelkie normy.

Oferujemy tani ekogroszek z dostawą do domu klienta. Jeśli klient ma taką możliwość, to może również wybrać opcję osobistego odbioru zamówionej ilości opału. Sprzedajemy ekogroszek w opakowaniach nadających się do recyklingu w wielkości 25 kg. Klient ma możliwość dokonania zamówienia składającego się z dowolnej ilości palet (całych, częściowych). Jedna paleta to jedna tona opału. Nasz ekogroszek workowany jest cenionym paliwem zarówno z uwagi na bardzo korzystną cenę jak również ze względu na bardzo dobre parametry. Należy tutaj zwrócić uwagę na:

– kaloryczność wynoszącą 23 do 26 Mj/kg,

– granulację 5 do 25 mm,

– zawartość siarki wynoszącą maksymalnie 0,5%,

– zawartość popiołu maksymalnie 10%,

– spiekalność RI wynoszącą 0%

Nasz ekogroszek wyróżnia się bardzo jasnym płomieniem podczas procesu spalania. Bardzo ważne jest także to, że w trakcie spalania nie dochodzi do powstawania szlaki. Nie ma miejsca także osadzanie się w kominie jakichkolwiek cząstek sadzy. Nasz ekogroszek jest obwarowany stosownymi certyfikatami, które są potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości użytkowej, bardzo wysokich parametrów spalania. Ponadto również owe certyfikaty są potwierdzeniem ekologicznego wymiaru tego produktu. 

W dobie współczesnej wiele produktów jest sprzedawanych przez internet. Oferujemy zatem ekogroszek online. Tym samym żaden klient nie musi jeździć od składu do składu opału, ale może swobodnie zamówić dowolną ilość naszego opału w wygodnej formie online. Wyróżnia nas szybka, sprawna obsługa, wyróżnia nas bardzo wysoka jakość sprzedawanego przez nas opału. Wyróżnia nas również bardzo korzystna cena, co dla każdego klienta na pewno jest elementem bardzo istotnym w kontekście zakupu opału. Mimo, że współcześnie bardzo wiele osób decyduje się na zmianę pieca opałowego na kocioł gazowy, to jednak piece wykorzystujące ekogroszek wciąż są na topie i wciąż cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku i klientów, oferujemy najwyższą jakość za bardzo atrakcyjną cenę. Tym samym nasza oferta jest jedną z najlepszych na rynku.